UUS INFO: U20 kergejõustiku EMil on pealtvaatajate päralt Kadrioru staadioni peatribüüni esimene pool, staadionile sissepääs on Vesivärava tänavalt

13. juuli 2021

15.-18. juulil toimuvad Tallinnas U20 vanuseklassi kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused, millele on võimalik kaasa elada ka Kadrioru staadionil kohapeal. Võistluse pealtvaatajatele on avatud Kadrioru staadioni peatribüüni esimesed kolm sektorit ning staadionile sissepääs toimub ainult Vesivärava tänava kaudu.

“Endiselt on koroonaohust tulenevalt pealtvaatajate ja sportlaste alad eraldatud vastavalt Euroopa Kergejõustikuliidu sanitaarprotokollile. Sportlasi, meeskondi ja kõik korraldajaid testitakse regulaarselt, samas pealtvaatajatel on võimalik staadionile pääseda ilma testimata ning vaktsineerimist või läbipõdemist tõendamata,” ütles Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi.

U23 EMi kogemuse võrra rikkamana laiendas korraldusmeeskond pealtvaatajate istumisala Kadrioru staadioni peatribüünil veelgi ning jättis vastastribüüni sportlastele. Selle muudatuse tulemusena on U20 EMi ajal pealtvaatajatele tagatud pääs ja istumiskohad staadioni peatribüüni esimesele poolele. 

“Täpsemalt on pealtvaatajate päralt peatribüüni kolm sektorit, mis asuvad 100 m stardi poolses küljes. Istekohtade arvus me ei kaotanud, vaid võitsime juurde. Uutelt kohtadelt on pealtvaatajatel veelgi parem vaade võistlusareenile ja suurele otseülekande ekraanile. Sealt on ka parem võimalus end kuuma päikese ja vihma eest ettearvamatutes ilmaoludes kaitsta,” lisas Teigamägi. 

Ülejäänud tsoonidesse, sealhulgas vastastribüünile ning staadioni välisringile pealtvaatajatel ligipääs puudub. Muudatused said tehtud koostöös Euroopa Kergejõustikuliiduga, võttes arvesse koroonaviirusohu maksimaalseks tõkestamiseks vajaliku publiku ning Euroopa meistrivõistlustel osalevate meeskondade eraldamise nõudeid. 

Korraldajad tänavad spordisõpru mõistva suhtumise eest ning loodavad, et vaatamata viiruseleviku tõkestamise piirangutele saab iga spordisõber kas staadionil kohapeal või ERR ülekande vahendusel hea spordielamuse!

Oluline teada kergejõustiku U20 EMi pealtvaatajate alale saabujatele:

  • Sissepääs Vesivärava tänavalt 
  • Pealtvaatajatele on avatud pool peatribüüni, istekohad ja ligipääs 100m stardi poolses osas
  • Istekohad ei ole nummerdatud, parema koha saamiseks tasub tulla varem kohale
  • Staadioni väravad avatakse pealtvaatajatele 1 tund enne võistluspäeva
  • Piletid on müügil Piletilevis ja Vesivärava sissepääsus kohapeal!
  • Sessioonipileti hind on 15 eurot, pühapäevane päevapilet 30 eurot
  • Alla 13-aastased lapsed pääsevad staadionile tasuta
  • Piletid kehtivad vaid konkreetsele võistlussessioonile, sessioonide vahel tuleb staadionilt lahkuda
  • Avatud on toitlustusala, võimalik on osta süüa ja juua
  • Pealtvaatajatel ei ole vaja teha koroonatesti ega esitada tõendit vaktsineerimise või läbipõdemise kohta

Suurvõistluse info ja ajakava: https://tallinn2021.ee/u20/ajakava/

Kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa meistrivõistluste rahvusvahelised ametlikud partnerid on Spar ja Le Gruyère, ringhäälingupartner on Eurovision ning ametlik koostööpartner on Mondo. Võistluse toetajad on Audi, SYNLAB Eesti, Kalev, NIKE, Postimees, Tradehouse, Utilitas ja Värska Vesi. Toetavad Kultuuriministeerium ja Tallinna linn.

Tagasi uudiste nimekirja

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru