U20 EM ametlik pressikonverents 14.07 13:00

13. juuli 2021

Kolmapäeval, 14. juulil kell 13 Olümpia hotelli konverentsikeskuses Omega Kapa saalis (2. korrus) annavad kergejõustiku U20 EMi korraldajad suurvõistluse ametliku pressikonverentsi. Kohal on viis sportlast, kes räägivad oma eesmärkidest algavatel suurvõistlustel ja vastavad küsimustele.

Osalevad sportlased:
• Odaviskaja Elina Tzengko, Kreeka koondise esindaja
• Kaugushüppaja Oliver Koletzko, Saksa koondise esindaja
• 10-võistleja Jente Hauttekeete, Belgia koondise esindaja
• 10-võistleja Rasmus Roosleht, Eesti koondise esindaja
• 7-võistleja Pippi Lotta Enok, Eesti koondise esindaja

Korraldajate poolt räägivad:
Erich Teigamägi, Eesti Kergejõustikuliidu president
Dobromir Karamarinov, Euroopa Kergejõustikuliidu presidendi kohusetäitja

Modereerib Aleksandra Moorast. Pressikonverentsi töökeeled on eesti ja inglise keel, vajadusel tõlgime vene keelest.

Kergejõustiku U20 EMist

15.-18. juulil 2021 toimub Tallinnas Kadrioru staadionil kergejõustiku U20 EM. Suurvõistlusest võtab osa 1247 noorsportlast 46 riigist. Eesti koondisesse pääses võistlema 31 individuaalsportlast, lisaks asuvad 8 noort Eesti koondise koosseisudes võistlustulle kolmes teatejooksus.

Rohkem infot:

2021. aasta kergejõustiku U20 Euroopa Meistrivõistluste rahvusvahelised ametlikud partnerid on Spar ja Le Gruyère, ringhäälingupartner on Eurovision ning ametlik koostööpartner on Mondo. Võistluse toetajad on Audi, Kalev, NIKE, Postimees, SYNLAB Eesti, Tradehouse, Utilitas ja Värska Vesi. Võistlusi korraldab Eesti Kergejõustikuliit koostöös Euroopa Kergejõustikuliidu, Tallinna linna ja Kultuuriministeeriumiga.

Tagasi uudiste nimekirja

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru