Piletiinfo

Tallinnas Kadrioru staadionil leiavad aset U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus 8.-11. juulil 2021.

Suurvõistlus toob Kadrioru staadionile Euroopa kergejõustiku paremiku. Nii mõnegi sportlase puhul võime oodata, et nad ka edaspidi täiskasvanute tiitlivõistlustel publikule meeldejäävaid spordiemotsioone pakuvad.

Võistluste piletid on müügil Kadrioru staadioni peaväravas ja Piletilevis. Vesivärava väravas piletimüüki ei toimu.

  • Sessioonipileti hind on 15 eurot.
  • Pühapäevase päevapileti hind on 30 eurot
  • Alla 13-aastased lapsed pääsevad staadionile tasuta.

Piletit ostes vali õige kuupäev ja sessiooni aeg! Kohtade arv staadionil on piiratud!

Kohapealne piletimüük avatakse 60 minutit enne sessiooni algust. Piletimüük lõppeb 30 minutit enne viimase ala algust.

Võistluse ajakava: tallinn2021.ee/u23/ajakava/

Pääs staadionile – kaks sissepääsu

  • Kadrioru staadioni peavärav – Roheline aas tänav (piletimüük)
  • Vesivärav (piletikontroll, piletimüüki ei toimu) – maski kandmine on siin pealtvaatajate alas kohustuslik

Pane tähele, et piirangute tõttu ei ole võimalik liikuda läbi staadioni, et minna teisele pealtvaatajate alale. Kui pealtvaataja soovib vahetada tribüüni, tuleb väljuda staadionilt ja jalutada ~6-8 minutit teise väravasse ning siseneda oma piletiga uuesti staadionile!

Parkimine Vesivärava juures pole lubatud, Roheline aas tänava parklas on parkimine tasuline.

Pealtvaatajate istekohad

Kohad on vabalt valitavad, seetõttu tule aegsasti, et saaksid endale valida sobiva istumiskoha. Tribüünil ei ole katust peakohal, seetõttu võta vihma korral kaasa vihmakeep, kuuma ilma korral müts ja veepudel.

Kohapeal on avatud toitlustusala, võimalik on osta süüa ja juua.

Ostetud pilet kehtib vaid konkreetsele võistlussessioonile. Sessioonide vaheajal palume pealtvaatajatel staadionilt lahkuda.

Pealtvaatajate ja võistlejate alad on eraldatud

Suurvõistlusel osaleb ka Eesti koondis ja tulevikulootused. Kui tuled omadele kaasa elama, palun arvesta sellega, et COVID-19 oht ei ole veel täielikult kadunud ning seetõttu ei ole liikumine pealtvaatajate ala ning võistlejate ala vahel lubatud. Võistlejad liiguvad staadionil võistlusväljaku, peatribüüni ja harjutusväljaku piirkonnas, pealtvaatajatele oleme broneerinud eraldi alad. Täname mõistva suhtumise eest.

COVID-19 info

Praegusest COVID-19 olukorras tulenevalt lubatakse Terviseameti loal staadionile suurvõistlust jälgima piiratud hulk pealtvaatajaid. Pealtvaatajatel ei ole staadionile pääsemiseks vaja teha COVID-19 testi ega tõendada enda vaktsineeritust või haiguse läbipõdemist. Maski kandmine staadionil on soovituslik. Kui tunned end haigena, jää koju!

Võistluste korraldajatele jääb õigus ja võimalus võistluste ohutusreegleid muuta ja täiendada, võttes arvesse kehtivaid viiruse leviku ennetamise piiranguid.

Nädal aega hiljem 15.-18. juulil toimuvate U20 Euroopa kergejõustiku meistrivõistluste piletid leiad samuti Piletilevist: LINK PILETILEVISSE

Tule ja saa osa staadionimaagiast!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru